něco málo o mně

člověk za objektivem bývá často stejně podstatný, jako výsledek, který si prohlížíte v počítači, nebo držíte vytištěný v ruce 

Ahoj / dobrý den! 

Vítejte na mém fotowebu, galerii a blogu v jednom. Moje jméno je Hanka, v běžném životě PR a marketér v cestovním ruchu, ve volném čase ovšem holka s foťákem v ruce. Tady na webu tak budu ráda vaší průvodkyní mým mikrosvětem, který sleduju přes optiku zrcadlovky :)

Dívat se na svět přes hledáček mě bavilo už jako malou, tenkrát ještě s přidanou fascinací nad výměnou kinofilmu a několikadenním čekáním, jestli na fotkách vůbec něco bude. Vyrůstala jsem už ale na digitální fotografii a prošla si tradiční cestou: od kompaktu, u kterého postupně přestal dostačovat automatický režim, stejně jako později jen jeden objektiv u ultrazoomu, až k digitálním zrcadlovkám.

Dnes mě tak najdete většinou sedět s několikakilovým batohem v pět ráno uprostřed pole čekající na východ slunce, na toulkách po českých architektonických skvostech, nebo na různých akcích, kde je pro mě v rámci reportáže největší výzvou co nejvěrněji zachytit atmosféru a pocity lidí.

foto: Aleš Otava Photography