reference

aneb jak moji tvorbu a spolupráci hodnotí ti nejpovolanější

S Hankou Krejbichovou jsme spolupracovali v rámci městské akce poprvé a spolupráce předčila naše očekávání. Dodané fotografie jsou dokumentaristického charakteru, ale zároveň mají duši a hezky vystihují atmosféru místa. Hanky nespornou předností jsou vynikající komunikační schopnosti, rychlá lhůta dodání fotografií a celkově profesionální přístup. Doporučujeme.

Jana Fiedlerová / Magistrát města Pardubic (akce Dny evropského dědictví Pardubice 2020) / 21. 9. 2020

Hanka je letitá oddaná podporovatelka festivalu Open House Praha, který obohacuje svými autorskými reportážními fotografiemi. Jakkoli svou práci dělá dobrovolně, spolupráce s ní je vždy na profesionální úrovni. Její fotografie jdou nad rámec amatérské tvorby a o to víc si jejího zapojení velmi ceníme. Ať už se jedná o fotky budov, dětí, dobrovolníků či návštěvníků, svými fotografiemi dokáže přirozeně zachytit atmosféru akce, i drobné, oku lahodící detaily.

Michaela Pánková / Open House Praha / 2017 - 2020


Focení s Hankou bylo skvělé! Uvolněná atmosféra, originální nápady, kde a z jakých úhlů udělat snímek bez nutnosti dlouhého pózování. Empatický a nenucený přístup během celého focení. Fotografie působí přirozeně a zatím mi fotky od Hanky všichni, kdo viděli, pochválili. Byl to krásný zážitek, Hanku mohu jen doporučit. 

Lucie / portrétní focení /  20. 7. 2019

"Nejsem fotogenický typ," slyšela ode mě Hanka a jen se usmála. Byly jsme spolu na výpravě v Brně a procházely parkem. Lanařila mě už dříve, ale stále jsem odolávala, opravdu se velmi nerada fotím. Tak jsme se tak procházely a ona mi povídá, postav se támhle ke zdi, k tomu břečťanu. Pořád si se mnou povídala, udávala pokyny a ani jsem si nevšimla, že začala fotit...Jsem tak nefotogenický typ, že z pěti fotek se mi jich líbilo pět a já tam tak stála a myslela si, že se mi Hanka jen zdá. Její kombinace osobního charismatu, humoru a fotografického oka vás naprosto dostane. Neříkejte jí, že nejste fotogenický typ, protože Hanka vám dokáže, že jste 🙂

Olga / série portrétních focení / 2019 + 2020

"Poprosila jsem Hanku o fotky na pracovní web. Hanka umí vystihnout moment a ve správnou chvíli zmáčknout spoušť, což je při focení práce fyzioterapeuta důležité. Má cit pro detail a při focení je spousta legrace. Zvládly jsme nafotit profilovky, cvičení i manuální techniky. Díky tomu, že je Hanka technicky zdatná, nic není problém a hotové obrázky jsou v počítači i s retuší cobydup. Vřele doporučuji!"

Štěpánka Vojtová / portrétní a pracovní focení / 2020

S Hankou jsme spolužačky už od školky 😊. Když jsem si ji přidala na Instagramu a začala sledovat její stories, tak jsem byla vždy uchvácena úžasnými fotkami architektury a přírody. A tak, mě jednou napadlo, jestli by nevyfotila naši 4 členou rodinu. 😳

Trošku si netroufala, jelikož prý neměla zkušenosti s focením dětí. Tak jsme to vzali jako výzvu a že se po letech alespoň uvidíme. Já jsem ovšem věděla, že odejdeme s krásnými fotkami. Byla úžasná atmosféra a děti to bavilo a nás také. A hlavně, co je opravdová výhoda, že ví o zajímavých místech, které jsou originální. Už jsme domluvené s Hankou na dalších foceních. Moc se zase těším na spolupráci. 😉

Petra / rodinné focení / 2. 11. 2019


Focení s Hankou bylo skvělým ZÁŽITKEM. Focení v přátelském duchu, které se nevidí u jen tak nějakého fotografa. Hanka příjemně vystupuje, je komunikativní a co musím ocenit, je PŘIROZENOST, s níž se mnou, coby modelem, pracovala. Výsledné fotky tudíž nejsou "nahrané", nýbrž se Hance podařilo zachytit přesně mně samotného tak, jaký doopravdy jsem. Fotografku Hanku tedy mohu plně doporučit! A domluva? POHODA, LAHODA! 🙂

Aleš / série portrétních focení / 2020 


Hanka Krejbichová je skvělá fotografka a strašně milá bytost, která dokáže na fotce zachytit to "něco" navíc! Fotila mou svatbu a s fotografiemi jsem velmi spokojená. Hanku vždy ráda doporučím. 

Svatba B+M / 24. 8. 2019 

"Máte tady krásný obraz, paní magistro, kdo to maloval? Ten barevný les, mlha a ty stíny jsou nádherné. Jé, ony jsou tady ještě tři balóny, to je vtipné."

"To je fotka. Hádejte, kde je to focené?"

"Alpy? Nebo Šumava?"

"Je to pohled na Pyšely od Lojovic, to je kousek za Prahou. Foceno v říjnu (nebo v září??) brzy ráno. Nádhera, že?"

"Skvělý nápad udělat z fotky velký obraz. Moc se sem hodí."

"Docela dlouho jsem hledala, než jsem ho našla. Často na něj s klienty přijde řeč. A pořád mi dělá radost."

Štěpánka Vojtová / prodej fotoobrazu / 2019


ocenění

největším oceněním je pro mě spokojenost klienta a radost těch, kterým předávám fotografie, na které se těší. Ale občas se objeví soutěžní téma, do kterého s nadšením jdu :) a pokud se soutěžnímu snímku zadaří, je to pak radost dvojnásobná.

3. místo v architektonické foto soutěži

Tahle fotka z Rezidence primátora hl. m. Prahy mi vynesla krásné 3. místo v soutěži společnosti Manfrotto v jejich dubnovém tématu "Architektura ve vašem městě", kterou pořádali ve spolupráci s ambasadorem značky Martinem Galliem :) Další soutěžní snímky, a že byly leckdy opravdu parádní, najdete na instagramu pod hashtagem #architekturasmanfrottem.

A pokud vás zajímají moje další snímky architektury, tak hurá na tento odkaz :)


Těmhle dvěma snímkům se vcelku dobře dařilo v celoroční soutěži "Rok s Megapixelem 2020", kde je pozitivně hodnotila odborná porota. Víc než z čehokoliv jiného jsem ale v těchto dvou případech měla radost z toho, že se jednalo o mé prvotiny - ať už u aranžovaného snímku jídla, nebo u psí dvojexpozice.

Zaujali vás reference a chtěli byste si vyzkoušet focení se mnou?